روزهای سخت، روزهای خیلی سخت

چه روزهایی بر من گذشت و من ننوشتم، چه احوالاتی در من پدید آمد و من تنها با همه آنها قدم زدم،چه روزهای سختی… .

اگر به آرشیو وب سایت و تاریخ آخرین نوشته من دقت کنید حتما متوجه می شوید که بخش بزرگی از نوشته ها را پاک کردم، دل نوشته ها را، شعرها و ترانه ها را، دلیلش زیاد مهم نیست ولی این را باید بگویم که برای بدست آوردن چیزی که برایت خیلی مهم است باید از خیلی چیزهای مهم بگذری. این مساله به ظاهر ساده خودش یکی از قوانین بزرگ زندگی و پیشرفت انسانهاست.

دیگر شاید خیلی کمتر بنویسم از خودم، دیگر شاید دل نوشته هایم را در خلوت فقط با خودم مرور کنم. ولی این دلیل نمیشود که هیچ ننویسم. این روزها از فضای فناوری اطلاعات، برنامه نویسی، طراحی و همه حواشی شان بیرون آمده ام، مدتهاست که کدنویسی نکرده ام و دریغ از یک کار فناورانه!! ولی تا دلتان بخواهد ملودی ساخته ام، موسیقی نواخته ام و کار تنظیم انجام داده ام. آلبوم اولم به نام مهتاب خوشبختانه خوب شنیده شد و توانستم تجربیات زیادی کسب کنم چه در پروسه تولید و چه از فیدبک های مخاطبان، منتظر آلبوم بعدی من باشید، حتما توجه تان را جلب خواهد نمود، عقاب اسیر آلبوم دوم من با فضای رمانتیک، رمز آلود، تاریک، حماسی و عاشقانه در حال تولید است.

پدرم که کنارم بود، نفس می کشید، حال من خوب بود، بدون ترس زنده بودم. ۱۴ اسفند سال گذشته یک روز مانده به تولدم پدرم برای همیشه از کنار ما رفت و برای همیشه آرام گرفت. وقت رفتن من کنارش نبودم و این حسرتیست که تا آخرین لحظه زندگی گریبانم را خواهد گرفت. یاد آن چهره آرام و لبخند ملایم در میان گور هیچ وقت از یادم نخواهد رفت. فصل بهار برای من یعنی روزهایی که پدرم همیشه لبخند داشت به لب و با عطر شکوفه های بهاری کیف میکرد و اینکه بزرگترین حامی زندگی تو و بهترین رفیقت در آستانه بهار برای همیشه و بدون خداحافظی از کنارت برود یعنی رنج مدام یعنی درد عمیق یعنی زخم. پدرم وقتی بود همه چیز خوب بود… .

 

خواندن ادامه مطالب

مهتاب – Moonlight

امروز اولین آلبوم رسمی من به صورت محدود منتشر شد. مطلب خاصی نیست برای نوشتن و به اشتراک گذاشتن با شما فقط اینکه من در تمام تراک های این آلبوم روح خودم را نواختم.

۱۰تراک در سبک های New Age, Chill Out, Ambient, Trance با فضای عاشقانه، رومانتیک، حماسی و تاریک و سرد. امیدوارم بشنوید و بپسندید.

در Soundcloud بشنوید.

خواندن ادامه مطالب

گربه سگ

گربه سگ

از سرگرمی های دوران کودکی بسیاری از من و هم سالانم تماشای انیمیشن گربه سگ در تلویزیون بود، در سالهایی که نه دل مشغولی بود و نه هیچ چیز دیگر، جز شیطنت های کودکانه و بالندگی و رسیدن به بلوغ جوانی. اثر ارزشمند آقای پیتر هانان با دوبله بسیار عالی  به زبان فارسی واقعا به دل و جان می نشست. به طور کاملا اتفاقی به لینک تماشای ویدئو یکی از قسمت های گربه سگ دسترسی پیدا کردم و با علاقه ی بسیار مشغول تماشای آن شدم.

همه ما انسانها در وجودمان یک گربه سگ داریم، یک گربه که شرارت و غرور از خصیصه های آن است و یک سگ که مهربانی و خوبی دارد با خودش و چه جالب که بیشتر مواقع همانند انیمیشن گربه سگ، سگ درونمان سرکوب میشود و گربه به آنچه که نباید میرسد. انیمیشن گربه سگ از آن دسته انیمیشن هایی است که علاوه بر داشتن جنبه سرگرمی میتواند به ما بیاموزد که با مهربانی، پندار و کردار نیک همیشه آخر بازی برگ برنده در دستان ماست اگر بتوانیم بر گربه درونمان پیروز شویم، گوش به حرف هایش ندهیم و اگر گربه ما را از مسیر خارج کرد دوباره به مسیر برگردیم.

تماشای انیمیشن گربه سگ را به همه شما خوبان پیشنهاد می کنم.

خواندن ادامه مطالب

سیاهچاله، واژه ای که مرا به فکر فرو میبرد

ویدئوی جدید ناسا که بلعیده شدن ستاره ای را توسط یک سیاهچاله به تصویر میکشد.

در این ویدیو، سیاهچاله ای که ۲۹۰ میلیون سال نوری با ما فاصله دارد به ستاره ای نزدیک می شود و ستاره را به درون خود می بلعد. این سیاهچاله که ASASSN-14li نام دارد، چند میلیون برابر خورشید ما حجم دارد.

این واقعه توسط سه تلکسوپ اشعه اکس مشاهده شده و به همین دلیل است که دانشمندان موفق شده اند تشعشعاتی که از کناره های آن خارج می شود (نورهای آبی رنگ) را به راحتی دریافت کنند.

خواندن ادامه مطالب