کانجلینگ [KANGLING] = صدای ارواح

این روزها مشغول تنظیم نهایی تراک های آلبوم عقاب اسیر هستم. برای القای حس تاریک و سرد و همینطور ترس به مخاطب صداهای زیادی را طراحی کردم که چند ماه زمان برد، صداهایی که مشابهشان را هیچ گوشی نشنیده. اما در یکی از تراک ها شما را یا صدای یک ساز باستانی همراهی خواهم کرد به نام کانجلینگ-KANGLING. کانجلینگ سازی بادی بسیار قدیمی است که در رسومات آیین بودیسم نواخته میشده. نمونه های اصلی موجود از این ساز را با استخوان انسان گنهکار می ساختند. صداهایی که به وسیله این ساز رکورد کردم جزء سازهای اصلی موجود در جهان است.

نمونه ای از صدای هراس انگیز و دلهره آور این ساز را با هم می شنویم.

تذکر مهم: لطفا اگر میترسید، بیماری قلبی دارید و یا حس می کنید شنیدن این صدا ممکن است از هر نظر برایتان خوب نباشد، این بخش را نادیده بگیرید.

 

خواندن ادامه مطالب

مهتاب – Moonlight

امروز اولین آلبوم رسمی من به صورت محدود منتشر شد. مطلب خاصی نیست برای نوشتن و به اشتراک گذاشتن با شما فقط اینکه من در تمام تراک های این آلبوم روح خودم را نواختم.

۱۰تراک در سبک های New Age, Chill Out, Ambient, Trance با فضای عاشقانه، رومانتیک، حماسی و تاریک و سرد. امیدوارم بشنوید و بپسندید.

خواندن ادامه مطالب

[معرفی موسیقی] = [ملودی های ناب ساز ارهو در آلبوم “The Beauty Myth” اثر Xu Wen]

صدای جادویی و عاشقانه این ساز باستانی “ارهو Erhu” همیشه القاء کننده حسی شرقی و نوستالژیک است. یادگاری موسیقیایی از اقوام گذشته و باستانی. آهنگساز این اثر “Xu Wen” با ساخت قطعاتی ملودیک و زیبا و تلفیق آن با موسیقی و ساز های مدرن اثری شنیدنی و پاپ گونه را خلق کرده است. شنیدن آن گوش را خسته و دلزده نمی کند و تا آخرین قطره آن قابل شنیدن است. حتی حس آرامش را نیز منتقل میکند.

Artist: Xu Wen – 许文
Album: The Beauty Myth – 美丽的神话
Year: 2012
Genre: New Age, Folk, Fusion
Country: China

بشنوید قطعی زیبا از موسیقی ارهو، برخاسته از کشور چین

شما میتوانید با یک جستجوی ساده به لینک شنیدن یا دانلود کامل آلبوم دسترسی داشته باشید.

خواندن ادامه مطالب